Poradenstvo

  • Poradenstvo

 


 


Podobne ako pri stavbe domu musíme postupovať aj pri stavbekrbu-kozuba, kachľovej pece a pod. Tieto diela si vyžadujú maximálne prispôsobenie k existujúcim podmienkam a prvkom v danom priestore i v celom objekte.

Naša spoločnosť pre Vás zabezpečí poradenstvo pre výber správneho riešenia v oblasti dizajnu, ako aj v oblasti technickej realizácie. Cieľom je ponúknuť Vám vysokú kvalitu nami dodávaných spotrebičov a materiálov s čo najlepšou cenou.
Každý obchodník našej spoločnosti Vám kompetentne poradí v otázke výberu správneho riešenia stavby, výberu spotrebiča, použitia, či spracovania jednotlivých materiálov.
 
Sklenená akumulačná pec MIO.jpg Hypokaustová kachľová pec.jpg Akumulačný kombinovaný krb.jpg Teplovzdušný krb s poloakumulačným obstavaním.jpg
AKUMULAČNÁ PEC HYPOKAUSTOVA PEC AKUMULAČNÝ KOZUB TEPLOVZDUŠNÝ KOZUB

 

V spoločnosti máme niekoľko kachliarov – technikov, ktorí zabezpečia odbornú prípravu projektu diela z hľadiska funkčnosti a využitia najnovších technológií v kachliarskej oblasti. Oddelenie dizajnu pre Vás vytvorí naozaj zaujímavý, originálny a dokonale funkčný interiérový prvok, ktorý bude zladený nielen s prvkami interiéru, ale aj so stavbou ako celkom.
Potom sa určite môžeme pýšiť atraktívnym a dokonale funkčným kozubom, alebo kachľovou pecou, ktoré sa stanú dominantou Vašej obývacej izby.