ANVIK KRBY - stavby krbov a komínov 

Vitajte na stránkach spoločnosti Anvik-krby, ktorá sa zaoberá stavbov krbov a komínov. Staviame krby značky SUPRA a Richard Le Droff, ktoré patria technologicky a designovo k najlepším produktom na trhu. Váš nový krb presne nadimenzujeme podla Vašich predstáv a požiadavkov, energeticky absolútne vyhovujúcí charakteru stavby (murovaný dom, podkrovný byt, chata, chalupa, drevodom atd.). Poradíme Vám s výberom krbovéj vložky a zasadíme ju do designu podla Vášho želania, alebo Vášho projektu.

Máme 11 rokov praxe, behom ktorých sme pôsobili hlavne na Slovensku, teraz sa společnost Anvik-krby rozširuje aj na český trh. Sídlime novo tiež v Brne. Vdaka stovkám úspěšných stavieb a velmi dobrých referencií sme sa tam rovnako velmi dobre uchytili. Jednoducho povedané, sme Československá firma pôsobiaca po celom Slovensku aj Česku. 

Vykonávame tiež revízie, čistenie a kontrolu komínov, vložkovanie komínov, frézovanie komínov, poradenstvo aj rekonštrukcie starších krbov a komínov. Dodávame tiež tvrdé palivové drevo ideálne pre krby. To všetko s viac ako 11.ročnou praxou v obore!